Showbiz

Bëjnë publike lidhjen Grande dhe Gomez

 

Ariana Grande dhe i dashuri i saj Dalton Gomez, kanë publikuar fotografitë e para bashkë në rrjetin social Instagram.

Ariana Grande sot feston edhe 27-vjetorin e lindjes së saj.