Showbiz

“Aman” kënga e re e Dafina Zeqirit me dyshen Ledri Vula dhe Lumi B

“Aman” kënga e re e Dafina Zeqirit me dyshen Ledri Vula dhe Lumi B
 

Disa prej emrave më të njohur të muzikës shqiptare kanë paralajmëruar bashkëpunime këtë verë.

Në mesin e tyre edhe Dafina Zeqiri, e cila i bashkon forcat me dyshen e suksesshme, Ledri Vula dhe Lumi B, me të cilët ka punuar edhe në të kaluarën, transmeton Koha.