Showbiz

Capital T e Ledri Vula bashkohen për “DMP”

Capital T e Ledri Vula bashkohen për “DMP”
 

Dy reperët e njohur kosovarë, Capital T dhe Ledri Vula, kanë bashkuar forcat për projektin e ri.

“Du me t’pas” titullohet kënga e sapopublikuar nga dyshja e famshme.