Showbiz

Faith Evans është arrestuar për sulm ndaj bashkëshortit

 

Këngëtarja 46-vjeçare, Faith Evans, është arrestuar pasi policia e Los Angelesit ishin thirrur në shtëpinë të cilën ajo e ndanë me bashkëshortin, Stevie J., rreth orës një të mëngjesit.

Sipas uebfaqes për të famshëm TMZ, çifti ishte zënë keq mes veti dhe kështu kishin përfunduar duke ushtruar dhunë fizike. Kur policia kishte arritur në vendin e ngjarjes, kishin vënë re shenja të dukshme të gërvishtjes në fytyrën e producentit të njohur, Stevie J. transmeton Koha.