Showbiz

Ana de Armas e mahnitur me aftësitë prindërore të aktorit Ben Affleck

Ana de Armas e mahnitur me aftësitë prindërore të aktorit Ben Affleck

Ylli i njohur latin Ana de Armas, është e mahnitur me aftësitë prindërore të të dashurit të saj, Ben Affleck, i cili po i rrit fëmijët e tij bashkë me ish-bashkëshorten, Jennifer Garner.

Aktorja 32-vjeçare është në lidhje romantike me aktorin dhe regjisorin e shpërblyer me Oscar, i cili i ka tre fëmijë, Violeta, Seraphina dhe Samuel, me ish bashkëshorten e tij Garner. Dhe duke e parë atë në detyrat prindërore, de Armas thotë se është impresionuar në veçanti me aftësitë e tij prej babai, transmeton Koha.