Showbiz

Tom Hardy e publikoi posterin e filmit të tij të ri “Capone”

Tom Hardy e publikoi posterin e filmit të tij të ri “Capone”
 

Aktori i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Tom Hardy, e ka ndarë posterin e filmit të tij të ri, “Capone”, me fansat në rrjetet sociale, i cili e shfaq yllin e hollywoodit të transmformuar në kriminelin e famshëm botëror.