Showbiz

Sam Smith dhe Demi Lovato paralajmërojnë projekt të përbashkët

Sam Smith dhe Demi Lovato paralajmërojnë projekt të përbashkët

Yjet e njohur të muzikës, Demi Lovato dhe Sam Smith, kanë shkaktuar spekulime në publik rreth një bashkëpunimi të mundshëm mes tyre.

Dyshja e këngëtarëve i kanë shfrytëzuar rrjetet sociale për t’i ngacmuar fansat rreth një dueti të mundshëm mes tyre, duke paralajmëruar diçka të re brenda kësaj jave, transmeton Koha.