Showbiz

Cardi B dhe Offset nuk kanë plane për një fëmijë të dytë

Cardi B dhe Offset nuk kanë plane për një fëmijë të dytë
 

Offset nuk po planifikon të ketë një tjetër fëmijë me reperen Cardi B, ngase dëshiron që bashkëshortja e tij të fokusohet në karrierën muzikore.

Çifti i cili u martua në shtator të vitit 2017, dhjetë muaj më vonë e mirëpriti në jetë vajzën e tyre, Kulture Kiari. Por, tani reperi i grupit “Migos” ka deklaruar se aktualisht nuk po planifikojnë ta zgjerojnë familjen, pasi që Cardi është shumë e zënë duke punuar rreth albumit të saj të dytë, transmeton Koha.