Showbiz

Emilia Clarke u ofron donatorëve mundësinë të darkojnë me të

Emilia Clarke u ofron donatorëve mundësinë të darkojnë me të

Adhuruesit e aktores, Emilia Clarke, mund ta fitojnë një darkë me idhullin e tyre, nëse dhurojnë të holla për fondacionin e saj bamirës “SameYou's COVID-19 Relief Fund”.

Fondacioni i yllit të serisë “Game of Thrones” i cili ka për qëllim t’i ndihmojë personat me lëndime të trurit, tani e ka krijuar një sektor të ri i cili ndihmon në luftimin e pandemisë së koronavirusit, dhe në shkëmbim të donacioneve për këtë kauzë, aktorja e famshme britanike e ka vënë veten në ankand, duku e iu ofruar fansave të saj mundësinë për ta fituar një darkë virtuale me të, transmeton Koha.