Showbiz

I martuar me miliarderen kineze, modeli shqiptar dhuron 200 mijë maska për Shqipërinë

I martuar me miliarderen kineze, modeli shqiptar dhuron 200 mijë maska për Shqipërinë

Rolando Lekaj e nisi karrierën e tij si model pasi fitoi çmimin e parë në “Miss&Mister Lezha”.

Më pas ai mori pjesë në spektakle të tjera bukurie në Shqipëri, derisa u bë model i markave të njohura “Hugo Boss” dhe “Hermes”.