Intervistë me Albina Kelmendin nga ambientet e shtëpisë

24 March 2020 13:48

Edhe pse në karantinë nuk ka munguar muzika në KTV.

Në Top Koha Music këtë të diele ishte në një intervistë virtuale këngëtarja Albina Kelmendi.

Artistja ka kënduar live nga ambientet e shtëpisë dhe ka paralajmëruar disa projekte për vitin 2020.

Projektet do të publikohen pasi të përfundojë situata në të cilën ndodhet vendi.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme