Anwar Hadid duket se i pëlqen shqiptarët

Anwar Hadid duket se i pëlqen shqiptarët

23 March 2020 13:57

Anwar Hadid, i dashuri aktual i këngëtares me prejardhje kosovare, Dua Lipa, po e kalon këtë periudhë të izolimit duke qenë më aktiv se zakonisht në rrjetet sociale.

Së fundmi ai u ka mundësuar 2 milionë ndjekësve të tij në Instagram që t’i parashtrojnë pyetje në ‘Insta Story’ dhe në mesin e pyetjeve që i janë bërë ishte edhe: “Çfarë mendimi ke për shqiptarët?”. Dhe, Hadid i kënaqi shqiptarët anembanë botës me përgjigjen e tij të thjeshtë por efektive, transmeton Koha.

“Shqipe”, ka shkruar modeli 22-vjeçar, ndërsa e ka shoqëruar këtë fjalë me një fotografi të Duas, në të cilën ajo shfaqet duke e bërë simbolin e shqiponjës me duar.

Anwar Hadid është vëllai i vogël i supermodeleve të njohura, Gigi dhe Bella Hadid. Ai dhe pop ylli Dua Lipa, janë në lidhje dashurie qe 10 muaj dhe aktualisht jetojnë së bashku.

 

© KOHA

Komentet

Vakti25/03/2020 11:00

Pobo shiptarëve veq banja-v shiponjen, kta shkrihen krejt.

Shto koment

Të ngjashme