Showbiz

Elizabeth Moss e mohon të jetë në lidhje me aktorin Tom Cruise

Foto: Reuters
 

Ylli hollywoodian, Elisabeth Moss me të qeshura i ka mohuar raportimet se është në lidhje dashurie me aktorin, Tom Cruise, dhe se dyshja mund të fejohet së shpejti.

Aktorja 37-vjeçare ishte bërë pjesë e thashethemeve për një lidhje romantike me yllin 57-vjeçar të filmit, vitin e kaluar. Sipas këtyre spekulimeve, aktorët besohej se janë në pritje për t’u fejuar, pasi kishin rënë në dashuri me njëri-tjetrin falë besimit që e ndajnë ndaj fesë Scientology.