Eminemi po i sfidon fansat

Eminemi po i sfidon fansat

26 February 2020 15:20

Adhuruesit e reperit të famshëm po mundohen ta kopjojnë stilin e tij të shpejtë të këndimit, kjo pasi Eminemi u kërkoi fansave në rrjetet sociale, që të marrin pjesë në sfidën e tij të re të quajtur #GodzillaChallenge.

Në strofën e fundit të këngës “Godzilla”, që është pjesë e albumit të tij të ri, “Music To Be Murdered By”, Eminemi i repon rreth 224 fjalë në vetëm 31 sekonda, transmeton Koha.net.

 

 

Kjo është një arritje impresionuese e tij, të cilën edhe fansat e reperit kanë arritur ta bëjnë me t’u bërë pjesë e sfidës së idhullit të tyre.

Eminemi, edhe albumin e fundit e lansoi një mënyrë befasuese për fansat, dhe si duket, projekti është pritur mirë nga të gjithë. Së fundmi, reperi kontrovers amerikan e solli një performancë të mrekullueshme live, në ceremoninë prestigjioze të filmit, “Oscar”.

 

 

 

 

 

 

 

 

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme