Showbiz

Nikki Glaser i kërkon falje publike Taylor Swiftit

 

Komedianja e njohur, Nikki Glaser, së fundi ishte përfshirë në dokumentarin e këngëtares Taylor Swift, “Miss Americana”, me një koment të cilin e kishte bërë para ca kohësh rreth fizikut të pop yllit amerikan.

Dhe duke qenë se ndihet keq dhe e turpëruar nga komenti i saj, Glaser ka zgjedhur ta postojë një mesazh të gjatë në rrjetet sociale, përmes së cilit i kërkon falje publike Swiftit si dhe e pranon se është një adhuruese e madhe e muzikës së saj, transmeton Koha.net.