Showbiz

JLo dhe Shakira sollën shumë ritme latine në “Super Bowl 2020”

JLo dhe Shakira sollën shumë ritme latine në “Super Bowl 2020”
 

Të dielën mbrëma u mbajt një prej ngjarjeve më të ndjekura në SHBA, finalja e Kampionatit të Futbollit Amerikan, “Super Bowl”.

Dhe si rëndom, vëmendje të madhe në këtë ngjarje marrin performancat e yjeve të muzikës. Duke filluar nga Demi Lovato, e cila e këndoi himnin shtetëror para se të fillonte loja mes ekipeve finaliste, “49ers” dhe “Chiefs”, e deri te interpretimi energjik i dy super yjeve të muzikës latine, Jennifer Lopez dhe Shakira, transmeton Koha.net.