Tayna e Mozziku publikojnë këngën “Edhe ti”

Tayna e Mozziku publikojnë këngën “Edhe ti”

22 January 2020 12:40

“Edhe ti” titullohet kënga që ka bashkuar dy këngëtarët e njohur kosovarë, Mozzik dhe Tayna.

Dyshja e muzikës, fillimisht kishte vendosur ta publikojë këtë videoprojekt më 28 janar, por për shkak se dikush e kishte siguruar këngën dhe e kishte postuar pa leje në rrjetet sociale, Mozzik dhe Tayna, u detyruan ta ndryshojnë datën e lansimit për 1 javë. 

Producenti i njohur, Cricket, është kujdesur për muzikën, ndërsa dy rep-artistët kanë shkruar tekstin.

“Sekuencë” është kujdesur për videoklipin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme