Showbiz

Mbretëresha Elizabeth zbulon se pse është krenare me Meghan Markle

Mbretëresha Elizabeth zbulon se pse është krenare me Meghan Markle

Mbretëresha e Britanisë, Elizabeth, ka njoftuar se vendimi i Harry dhe Meghan Markle për të hequr dorë nga statusi mbretëror është epilog i bisedimeve disamujore.

Mbretëresha tha që ajo ishte krenare dhe e lavdëroi publikisht Meghan, e cila, siç tha ajo, u integrua shpejt në familjen mbretërore dhe u bë pjesë e saj.