Showbiz

Brad Pitt xhirohet duke e shikuar me adhurim, ish-bashkëshorten e tij Jennifer Aniston

Brad Pitt xhirohet duke e shikuar me adhurim, ish-bashkëshorten e tij Jennifer Aniston

Brad Pitt është bërë lajm kryesorë në mediat botërore, teksa u xhirua duke e ndjekur me shumë vëmendje fjalimin e ish-bashkëshortes së tij, Jennifer Aniston, në ceremoninë e ndarjes së shpërblimeve “SAG”.

Aniston, sapo ishte shpallur “Aktorja më e mirë në dramë televizive” për rolin e saj në serinë “The Morning Show”, dhe me të dalë në skenë për ta pranuar çmimin, ajo e dha një fjalim tejet emocionues. Por, vëmendjen më të madhe e ka marrë një video nga prapaskena, ku Pitt shihet i mahnitur me fjalimin e ish-bashkëshortes së tij, transmeton Koha.net.