Kylie mbështillet me litar dhe pozon në tanga

Kylie mbështillet me litar dhe pozon në tanga

17 January 2020 00:46

Miliarderes më të re të vetëpunësuar Kylie Jenner, 22-vjeçare, i pëlqen të postojë foto nudo dhe provokative. Këtë herë, ajo veshi të brendshme nga sateni me ngjyrë lëkure dhe u mbështoll me një litar të trashë ngjyrë rozë.

Për këtë pozë, Kylie e vendosi një parukë të gjatë deri në gjunjë. Fotografitë e saj seksipile i fituan më shumë se pesë milionë pëlqime, ndërkohë që nuk mungonin as komentet.

“Litari nga parajsa”, - komentoi një ekspert i make-upit.

Përndryshe, asistentja e Kylie, Victoria Villarroel së fundmi dha dorëheqje, ndërsa kishte punuar për të që nga viti 2015. Ajo filloi të punojë për familjen Kardashian në vitin 2012, shkruan KOHA Ditore.

Edhe pse e la punën, Victoria ende mbeti e mirë me Kylie. Ajo e ndërpreu punën sepse donte t'i përkushtohej vetes dhe karrierës së saj si influencuese.

Image

“Kam punuar për të për pesë vjet. Ajo u bë një nga shoqet e mia më të ngushta. Të dyja vendosëm se ishte koha të rriteshim pa njëra-tjetrën nga pikëpamja profesionale. Ajo është ende një nga shoqet e mia më të mira dhe marrëdhënia jonë vetëm sa është forcuar me këtë”, - tha Victoria, përcjell “People”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme