Showbiz

Gigi dhe Zayn sërish në lidhje

Gigi dhe Zayn sërish në lidhje

Gigi Hadid dhe Zayn Malik zyrtarisht janë sërish çift. Të shtunën mbrëma, dyshja u fotografuan bashkë duke ecur nëpër rrugët e New York-ut, duke lënë të nënkuptohet se po ia bëjnë me dije botës që janë ribashkuar.

Portal E! News e ka konfirmuar lajmin se çifti më i përfolur i showbizit, janë sërish në lidhje dashurie.