Cliqme publikon këngën “Pavarsia”

23 November 2019 14:15

Artisti e këngëtari afrikan Cliqme në prag të 28 nëntorit ka publikuar një këngë të cilën e ka quajtur “Pavarsia”.

Këngën e ka kënduar në gjuhën shqipe, dhe sigurisht, skenat janë kryesisht të xhiruara në Kosovë.

Cliqme, deri tash ka reailzuar këngë me Chris Brown, Wiz Khalifa, Rick Ross etj.

Cliqme ka deklaruar se ka shumë shoqëri nga Kosova e Shqipëria, dhe njeh mirë historinë shqiptare.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme