Showbiz

Taylor Swift në lidhje me aktorin britanik

 

Këngëtarja Taylor Swift raportohet se ka nisur lidhje me aktorin anglez Joe Alwyn.

The Sun raporton se ylli amerikan gjatë muajve të fundit ka qëndruar në Londër dhe vazhdimisht është takuar me aktorin 26-vjeçar.