Showbiz

Zbulohet arsyeja e vërtetë se pse dështoi lidhja e Lady Gaga dhe Bradley Cooper

Zbulohet arsyeja e vërtetë se pse dështoi lidhja e Lady Gaga dhe Bradley Cooper

Dukej sikur këngëtarja Lady Gaga dhe aktori Bradley Cooper ishin të destinuar për një dashuri të madhe, por lidhja e tyre e supozuar dështoi shpejt, dhe tani dihet se pse. Bradley, siç shkruan portali In Touch, kishte frikë të madhe të lidhej përsëri.

Ata punuan së bashku në filmin 'A Star Is Born', ku edhe lindi tërheqja mes tyre, por këngëtarja 33-vjeçare i befasoi të gjithë kur u mor vesh se ajo ishte në lidhje me Dan Horton - aktorin 50-vjeçar amerikan.