Showbiz

Bruce Lee ishte “disi njeri arrogant”, thotë Tarantino

Bruce Lee ishte “disi njeri arrogant”, thotë Tarantino

Regjisori dhe aktori i famshëm, Quentin Tarantino, i është përgjigjur polemikave rreth filmit të tij më të ri “Once Upon A Time In Hollywood”, i cili e portretizoi Bruce Leen si arrogant.

Sipas “The Wrap”, regjisori së fundmi i tha gazetarëve në një konferencë për shtyp në Moskë se ai mendoi që përshkrimi i Lees ishte i drejtë, shkruan nme, transmeton Koha.net.