Showbiz

Incident gjatë xhirimeve të “James Bond”, lëndohet një punonjës

Incident gjatë xhirimeve të “James Bond”, lëndohet një punonjës
 

Një shpërthim në setin e filmit të ri “James Bond”, në studiot “Pinewood”, ka lënduar një pjesëtar të ekuipazhit dhe ka dëmtuar skenën.

Shpërthimi i dëmtoi ambientet jashtë studios së famshme të “007”-s, në Buckinghamshire ku po filmohet seria. Askush nga ata që punonin brenda në studio nuk është lënduar, por një pjesëtar i stafit jashtë ka pësuar lëndime të lehta.