Dua Lipa shumë atraktive në të zeza

Dua Lipa shumë atraktive në të zeza

23 May 2019 09:37

Dua Lipa ka munguar deri tani nga festimet e këtij viti në Kanë.

Por ajo bëri një arritje të bujshme të mërkurën, ndërsa mori pjesë në një darkë private të organizuar nga Alejandro Agag për të festuar premierën botërore të “And We Go Green” gjatë 72 vjetorit të filmit.

23-vjeçarja në një fustan të zi, shkëlqeu e tëra dhe madje duket shumë atraktive.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

📍here.

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Komentet

Shto koment

Të ngjashme