Granit Xhaka pret të bëhet baba

Granit Xhaka pret të bëhet baba

19 May 2019 19:40

Ylli shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka, ka njoftuar se po pret të bëhet baba.

Përmes një fotografie në rrjetet sociale, ai ka konfirmuar shtatzënësinë e gruas së tij, Leonitës, përmes së cilës ka konfirmuar se çifti është në pritje të fëmijës së parë.

“Nëna dhe babai po të presin”, kanë shkruar të dy nëpër rrjete sociale.

View this post on Instagram

Mommy & Daddy waiting for you 👼🏻🧡

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme