Capital T rikrijon këngën e famshme të TNT-së

Capital T rikrijon këngën e famshme të TNT-së

18 May 2019 17:34

Reperi i mirënjohur shqiptar Capital T ka ribërë këngën e famshme të gripit TNT “200 Ditë”.

Producent i kësaj muzike është Rzon, derisa tekstin e ka shkruar Capital T, transmeton Koha.net.

Miksimi dhe masterizimi është bërë nga Avaxus.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme