Drake zbulon aeroplanin privat 185 milionë dollarësh

Drake zbulon aeroplanin privat 185 milionë dollarësh

12 May 2019 12:23

Reperi i njohur amerikan Drake, tani ka nën pronësi një aeroplan gjigant Boeing 767.

Reperi e ka zbuluar aeroplanin në një postimi në rrjetet sociale, i cili mban emrin “Air Drake”, transmeton koha.net.

Drake ka modifikuar aeroplanin sipas dëshirave personale dhe të markës muzikore të tij, OVO sound.

32 vjeçari, fitues i çmimit Grammy ka zbuluar aeroplanin e tij luksoz për fansat e tij.

“Jo më me qira, jo më me nda kohën me njerëz të tjerë e pa bashkë-pronarë”, ka thënë këngëtari duke u krenuar gjatë prezantimit të aeroplanit

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme