Showbiz

Meghan dhe Harry me dhuratë të shtrenjtë për martesën e Idris Elbas

 

Aktori britanik Idris Elba (46) është martuar me aktoren dhe modelisten Sabrina Dhowre (30), ndërsa ceremonia në Marok zgjati trei ditë.

Dukesha e Susesex, Meghan Markle (37) dhe princi Harry (34) ishin në listën e të ftuarve të çiftit të porsamartuar. Edhe pse Elba ishte në martesën e tyre në maj të vitit të kaluar, ata nuk arritën dot në martesën e tij, raportoi “Daily Mail”.