Adele ndahet nga bashkëshorti pas tre vjetësh martesë Foto: Getty Images

Adele ndahet nga bashkëshorti pas tre vjetësh martesë

20 April 2019 14:14

Adele është ndarë nga bashkëshorti i saj, Simon Konecki, tre vjet pasi u martuan në fshehtësi të plotë.

Këngëtarja u martua me Koneckin, sipërmarrës i një shoqate bamirësie, në vitin 2016 pas 5 vjetësh lidhjeje.

Çifti tha se kërkon privatësi dhe nuk dha detaje të mëtejshme mbi arsyet e ndarjes.

Por, ata u shprehën se do të angazhohen maksimalisht për rritjen e djalit të tyre 6-vjeçar./tch

Komentet

Shto koment

Të ngjashme