Alban Skenderaj publikon këngën “Faleminderit”

Alban Skenderaj publikon këngën “Faleminderit”

01 March 2019 17:09

Këngëtari Alban Skenderaj ka publikuar këngën e tij më të re “Faleminderit”.

Kjo këngë vjen pas projektit “Jetë” të cilën Skenderaj e publikoi tre javë më parë.

Për tekstin dhe melodinë e “Faleminderit” është përkujdesur këngëtari ndërsa për realizimin e saj Lorenc Aliaj.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme