Showbiz

Rrjedh videoja pornografike e Lewis Hamilton dhe Nicole Scherzinger

Rrjedh videoja pornografike e Lewis Hamilton dhe Nicole Scherzinger
 

Hakerët kanë publikuar një video ku mund të shihet ylli i Formula 1, Lewis Hamilton (34) dhe ish e dashura e tij, këngëtarja Nicole Scherzinger (40) duke u puthur dhe përkëdhelur në shtrat, raporton Daily Mail.

Lewis dhe Nicole u ndanë në vitin 2015 pas tetë vjetësh lidhjeje, ndërsa filmi privat u xhirua me telefon celular dhe kurrë nuk duhej të bëhej publik, pohon këngëtarja.