Showbiz

Elina Duni publikon albumin e ri

Elina Duni publikon albumin e ri

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare Elina Duni ka publikuar albumin e saj më të ri “Aksham”.

“Aksham” quhet albumi i saj i ri, derisa pjesë e tij janë edhe Marc Perrenoud, David Enhco, Florent Nisse, dhe Fred Pasqua, transmeton Koha.net.