Twenty One Pilots publikon videoklipin e “Chlorine”

Twenty One Pilots publikon videoklipin e “Chlorine”

23 January 2019 20:25

Twenty One Pilots ka lansuar videoklipin e këngës “Chlorine”.

Kjo këngë është pjesë e albumit të fundit të këtij grupi “Trench”, transmeton Koha.net.

Në këtë video dyshja Josh Dunn dhe Tyler Joseph janë paraqitur duke e mbushur një pishinë para se ata ta prezantojnë mikun e ri të animuar të grupit “Ned”.

Në një postim në Twitter ky grup ka shkruar shkurt, “Përshëndeteni Nedin”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme