John Travolta bëhet tullac

John Travolta bëhet tullac

09 January 2019 17:06

Aktori i njohur i Hollywoodit, John Travolta, e nisi vitin e ri me një pamje të re.

Aktori i famshëm ka rruar kokën dhe shokoi fansat me pamjen e re.

Ai publikoi një foto në Instagram me vajzën e tij Ella, duke befasuar ndjekësit e tij.

Shumë prej fansave e aprovuan pamjen e re të Travoltës.

“John Travolta është tullac dhe përfundimisht tërheqës”, komentoi një ndjekës. Ndërsa një tjetër ka shkruari: “Je kaq i bukur”.

View this post on Instagram

I hope everyone had a great New Year!

A post shared by John Travolta (@johntravolta) on

Komentet

Shto koment

Të ngjashme