Showbiz

John Travolta bëhet tullac

John Travolta bëhet tullac
 

Aktori i njohur i Hollywoodit, John Travolta, e nisi vitin e ri me një pamje të re.

Aktori i famshëm ka rruar kokën dhe shokoi fansat me pamjen e re.