Vlera Kastrati përfundon albumin e ëndërruar që nga para lufta

Vlera Kastrati përfundon albumin e ëndërruar që nga para lufta

07 January 2019 23:30

Gjatë emisionit të sotshëm “Express” në KTV, është zhvilluar biseda me këngëtaren dhe eksperten e arsimit, Vlera Kastrati, e cila vjen nga Italia.

Ajo na zbuloi detaje rreth projektit të saj të ri muzikor si dhe foli për ëndrrën e kamotshme të saj për muzikën.

Për më tepër, shikoni videon.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme