Xhafer Tahiri tregon se kujt i tha “nuk dua ta takojë babën, por ty?”

Xhafer Tahiri tregon se kujt i tha “nuk dua ta takojë babën, por ty?”

06 January 2019 21:06

Në edicionin festiv, emisioni “Talk” i KTV-së ishte në familjen e kryetarit të Vushtrrisë, Xhafer Tahiri. Gjatë emisionit, Tahiri ka treguar shumëçka në lidhje me punën dhe jetën e tij private.

Gjithashtu, ai tregoi se si mundohej të gjente lloj-lloj justifikime në mënyrë që ta takonte vajzën që dashuronte dikur e që aktualisht është gruaja e tij.

Tahiri, po ashtu, tregoi se me të takohej në një organizatë studentore mirëpo nuk e kishte të lehtë ta bindte që të dilte në takim me të.

Në videon më poshtë mund ta kuptoni se si kryetari Tahiri i tha direkt asaj: “Nuk dua të takohem me babën, por dua të takohem me ty?

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme