Skerdi e Nora publikojnë “M’ke mungu”

Skerdi e Nora publikojnë “M’ke mungu”

13 December 2018 16:33

Dyshja e njohur e estradës shqiptare, Skerdi dhe Nora Istrefi, kanë publikuar projektin me titull “M’ke mungu”.

Kënga është produkt i RedBox Entertainment.

Për videoklipin është kujdesur MAX Production.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme