“Talk” rikthehet çdo të diele në KTV

“Talk” rikthehet çdo të diele në KTV

07 December 2018 22:00

Emisioni “Talk” nga kjo e diele rikthehet në KTV.

Autorja e re e emisionit "Talk", Kiki I. Rrahmani, ishte e ftuar sot në Express për të diskutuar rreth sezonit të ri të këtij emisioni.

Në episodin e parë shpaloset rrëfimi i çiftit Fatmir Sejdiu, ish-president i Kosovës, dhe Nesafete Hoxha – Sejdiu.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme