Ky është pallati i ri i Princit Harry dhe Markles

Ky është pallati i ri i Princit Harry dhe Markles

27 November 2018 17:47

Një shtëpi e përshtatur për një dukë dhe dukeshë.

Dalin detaje të reja nga pallati në Windsor ku Princi Harry dhe dukesha Meghan Markle do të jetojnë, pas shpërnguljes nga kështjella.

Kjo vilë është një dhuratë nga Mbretëresha Elizabeth, pamjet e së cilës janë siguruar nga US Weekly.

Princi Harry dhe Markle u martuan në maj të këtij viti dhe në tetor ato zbuluan lajmin se do të bëhen prindër për herë të parë.

Shtëpia e re e tyre përbëhet nga 20 dhoma dhe gjashtë banjo të cilat janë të dekoruar deri në detaje me motive floriri, ku bie në sy stili mondan. Po ashtu, pallati në fjalë ka luksin dhe klasin të ndërthurur mjeshtërisht.

Për më tepër, shikoni fotografitë.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme