Showbiz

Robert de Niro divorcohet pas 20 vjet martese

Robert de Niro divorcohet pas 20 vjet martese
 

Aktori amerikan Robert de Niro dhe gruaja e tij, Grays Hitauer, kanë vendosur të divorcohen pas më shumë se dy dekadave të martesës.

Një burim i afërt me çiftin konfirmoi se Robert dhe Grace nuk jetojnë më së bashku, transmeton KosovaPress.