Showbiz

Bebe Rexha publikon videoklipin e ri

 

Këngëtarja me famë botërore dhe origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka publikuar videoklipin e ri.

Videoklipi i ri është i këngës “Say My Name”, transmeton Koha.net.