Showbiz

Arilena Ara sjell me klip “Last train to Paris”

 

Këngëtarja shqiptare Arilena Ara së bashku me artistin KDDK, kanë publikuar klipin e ri “Last train to Paris”.

Tekstin e këngës e ka shkruar Kirill Lupinos, ndërsa për muzikën është përkujdesur Kirill Lupinos dhe Darko Dimitrov.