Showbiz

KIDA bëhet fytyra e re e Prince Quick!

 

Këngëtarja e famshme kosovare Orhidea Latifi-Kida ka mbajtur të shtunën një koncert të madh në sheshin "Zahir Pajaziti" në Prishtinë para rreth 5 mijë të pranishmëve. Njëherësh ajo është shpallur edhe fytyra zyrtare e kampanjës së Devolli Corporation për produktin për fëmijë Prince Quick.

Gjatë konferencës për media ku Kida është bërë zyrtarisht pjesë e Devolli Corporation tha se ndjehet shumë e kënaqur që është bërë pjesë e Prince Quick dhe e vlerësoi të jetë një bashkëpunim shumë i mirë.