Showbiz

Bebe Rexha së shpejti sjell videoklipin e ri

 

Këngëtarja me famë botërore dhe origjinë shqiptare, Bebe Rexha, është duke paralajmëruar se së shpejti do të sjellë një videoklip të ri.

Fjala është për videoklipin e këngës “Sa My Name”, të cilën e ka bërë në bashkëpunim me DJ-in e famshëm David Guetta dhe këngëtarin e njohur J Balvin, transmeton Koha.net.