Showbiz

“Miss Ukraina 2018” mbetet pa kurorë

 

Modelja e famshme Ukrainase, Veronika Didusenko, “Miss Ukraina 2018”nuk arriti ta gëzojë kurorën pasi që ajo theu një prej rregullave që në një konkurs bukurie nuk duhet të thyhen asnjëherë.

Veronika Didusenko përveç që është nënë, ajo është edhe e divorcuar, dhe pasi që organizatorët e kuptuan këtë gjë ata ia morën titullin.