Pulë me bajama servuar me avokado

31 December 2017 14:49

Emisioni “Te Linda” i KTV-së për darkën e fundvitit ju propozon file pule e pjekur me bajama dhe e servuar me avokado.

Për më tepër, shikoni videon se si përgatitet kjo recetë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme