Nga e hëna – sezoni i gjashtë i “Te Linda”

11 September 2017 20:33

Nga e hëna sezoni i gjashtë “Te Linda” me recetat më të reja.

Për këtë javë do të ketë gatime sezonale, si xhem nga rrepa, sallatë karote, speca me lakër si dhe salcë me domate dhe speca.

Shikim të këndshëm.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme